Par mums

Nepieciešama profesionāla palīdzība mājās?

Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas pārstāvi, lai norunātu tikšanos un atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem!

Žurku dezinfekcija un kaitēkļu iznīdēšana

Darba laikā esam izveidojuši profesionāļu komandu, individuālu pieeju katram klientam, paveiktā darba efektivitāti un lielisku darba kvalitāti.

Kapēc izvēlēties mūs

Ātrs problēmas risinājums

Mēs sazināsimies ar jums tajā pašā dienā. Apstrādes laikā jūs varat atrasties kaimiņu teritorijā vai pat vērot mūsu speciālistu darbu.

Garantēta pilnīga kaitēkļu iznīcināšana

Kaitēkļu apkarošanas un telpu attīrīšanas metodes izstrādājuši pieredzējuši biologi un mēs esam to vairrākārt pārbaudijuši praksē. Mēs izmantojam tikai ļoti efektīvus dezinfekcijas līdzekļus, kuri brīvajā tirgū nav pieejami.

Zemas cenas

Liels apgrozījums, gadu gaitā optimizēti procesi, kā arī preparātu lieliepirkumi ļauj mums sniegt jums kvalitatīvus pakalpojumus par pieņemamām cenām.

Labākie piedāvājumi

Mēs piedāvājam atlaides populārākajiem pakalpojumiem un sezonas pakalpojumiem, lai jūs noteikti varētu nekavējoties saņemt palīdzību.

Galvenais uzvedums

Mūsu galvenais uzdevums ir kaitēkļu iznīcināšana, visos objektos, neatkarīgi no tā vai tas ir dzīvoklis, māja, vasarnīca, kotedža vai rūpniecības telpas, brīvību no kaitēkļiem un grauzējiem, bet jums drošību un komfortu. Mūsu kompānijas piedāvājumi ietver cīņu pret plašu klāstu kukaiņiem ( blaktis, prusaki, blusas, u.t.t.) , kā arī grauzēju iznīcināšanu ( žūrkas, peles, u.t.t. ).

Ātrs problēmas risinājums.
Garantēta kaitēkļu pilnīga iznīcināšana.
Zemas cenas.
Drošs bērniem, grūtniecēm un mājdzīvniekiem.
Pilnīga anonimitāte.
Pēc apstrādes nav pēdu vai smaku.

Jautājumi un atbildes

Mūsdienu mikrokapsulētie preparāti neapdraud cilvēku un mājdzīvnieku veselību, ja tiek ievēroti drošības pasākumi. Un zāles darbojas lēni, bet efektīvi. Pirmās zāļu iedarbības pazīmes uz kukaiņiem ir redzamas pēc 3 dienām. Visbeidzot, viņi mirst laika posmā no 14 līdz 30 dienām, ja tiek ievēroti visi speciālista ieteikumi.

Darbības laikā un izžūšanas laikā preparātam ir vāji izteikta specifiska smaka, kas pazūd pēc telpas vēdināšanas, tas ir, pēc 2 stundām. Pēc apstrādes nav traipu vai svītru.

Parasti vienistabas dzīvokļa apstrāde var ilgt no 20 – 40 minūtēm. Tas atkarīgs no mēbeļu, matraču, u.t.t. skaita.

Mūsu uzņēmumā tiek izmantoti tikai sertificēti importa un vietējās produkcijas produkti, kas atbilst Latvijas Valsts sanitārā un epidemioloģiskā dienesta standartu prasībām. Preparātu izvēle ir atkarīga no dzīvojošajiem kaitēkļiem, infekcijas pakāpes.

Tel:

(+371) 22156156

Addrese:

Čiekurkalna 2. šķērslīnija 4 k/1, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1026