Mikrobu iznīcināšana mājās, birojā un ražošanas vietās.

Mikrobu iznīcināšana mājās, birojā un ražošanas vietās.

Mikrobu iznīcināšana Rīgā un Rīgas reģionā ( mājās, birojā un rūpniecības telpās ) Uzņēmuma RIGADEZ pakalpojumi – vienmēr augstas kvalitātes sniegums!

Lai novērstu dažādu baktēriju pavairošanu, kas veicina slimību attīstību, tiek veikta dezinfekcija. Šim nolūkam dezinfekcijas pakalpojumi tiek veikti birojos, ražošanas telpās, dzīvokļos, mājās, veikalos, ēdināšanas organizācijās.

Traukiem, ūdenim un notekūdeņiem tiek piemērots dezinfekcijas pasākumu komplekss. Dezinfekcija kā profilakses pasākums dod pozitīvu rezultātu tikai tad, ja to veic sistemātiski, regulāri. Vairumā gadījumu sabiedriskajās organizācijās piemērots intervāls starp dezinfekcijas darbībām nedrīkst pārsniegt trīs mēnešus.

Mehāniskā dezinfekcija ir pieņemams veids, kā iznīcināt sēnītes. Mikrobu un sēnīšu iznīcināšana ietver telpas vēdināšanu, mitro uzkopšanu, drēbju, mēbeļu un paklāju tīrīšanu. Šīs procedūras iznīcinās lielu skaitu baktēriju un samazinās cilvēku inficēšanās risku. Ķīmisko metodi izmanto, ja citu metožu izmantošana nav efektīva. Kā pamats baktēriju iznīcināšanai telpās, šī metode ietver sevī ķīmisko preparātu lietošanu.

Baktēriju dezinfekciju, sēnīšu likvidēšanu un cita veida darbu veic mūsu darbinieki saskaņā ar SanPiN standartiem, un aprīkojumu, kuru ir atļauts izmantot Krievijas Federācijas teritorijā. Mūsu dezinfekcijas centra izmantotie preparāti neietekmē cilvēkus un dzīvniekus, kā arī nepadara grīdas, sienas un mēbeles nelietojamas.

Mūsu darbinieki garantē, ka tādi pakalpojumi kā sēnīšu likvidēšana, dezinfekcija tiks veikti efektīvi un savlaicīgi. Visi pakalpojumi tiek sniegti par pieņemamu cenu, kas būs izdevīga jebkuram klientam. Pēc darba pabeigšanas telpā nebūs vietas nevienam mikrobam, kurš varētu ietekmēt jūsu un citu cilvēku veselību.

No ants anymore
Mūsi speciālisti atrisinās visu īsākajā laikā!

Problēma ar kaitēkļiem?