Kvalitatīvi iznīdēsim kodes

Kvalitatīvi iznīdēsim kodes

Kvalitatatīvi iznīdēsim kodes Rīgā ( taureņus un to kāpurus ) Profesionāli darbinieki “RIGADEZ” kaitēkļu apkarošanai vai kaitīgu kukaiņu iznīcināšanai.

Ir grūti atrast vietu, kur kodes nedzīvotu. Mūsu valstī ir apmēram divi simti šī kukaiņa šķirņu, no kurām apmēram 40 sugas tiek klasificētas kā kaitēkļi. Kode ēd augu un dzīvnieku izcelsmes atliekas. Piemēram, graudu kodes sabojā pārtikas krājumus, savukārt mēbeļu un drēbju kodes – kažokādu, vilnu un spalvas. Šī kukaiņa dzīves ilgums ir mazs – apmēram 10-15 dienas. Atrodoties kāpura stadijā, kodes uzkrāj barības vielas, pateicoties kurām tā dzīvo pieaugušā vecumā. Tātad, kodes kāpuri ir īstie kažokādu un vilnas kaitēkļi, un kukaiņa iznīcināšanas pasākumi tiek veikti ieskaitot to kāpurus.

Ja kodes izdētās oliņas nav iznīcinātas, tad pēc apmēram desmit dienām no tām dzims mazi balti kāpuri. Šīs radības rada draudus vilnas un kažokādu izstrādājumiem. Tomēr tas nenozīmē, ka tauriņus nevajadzētu iznīcināt – gluži pretēji, pieaugušo kodi jebkādā veidā jāiznīcina. It īpaši attiecas uz tā aiziešanas brīžiem, kad viņas nolien dēt oliņas.

Ir divi ļoti efektīvi veidi, kā nogalināt kodes. Pirmais ir insekticīdu izmantošana kāpuru dzīvošanas vietā. Otrais ir fumigācija, tā ir kukaiņu iznīcināšana, izmantojot dūmu insekticīdu bumbas. Eksperti pieņem lēmumu par to, kuru metodi izmantot katrā konkrētā gadījumā, pamatojoties uz telpu īpašībām un apstrādājamo lietu pieejamību.

Kožu iznīcināšanai mūsu uzņēmuma speciālisti izmanto tikai tos Krievijas un ārvalstu ražotāju preparātus, kas sevi pierādījuši kā visefektīvākos. Visas šīs vielas ir insekticīdi, kuriem ir Federālā patērētāju tiesību aizsardzības uzraudzības dienesta sertifikāts un Krievijas Federācijas standarts. Tās ir zāles, kas pieder pie 4. grupas – ar zemas bīstamības vielām, kuru lietošana ir atļauta pirmsskolas iestādēs un pārtikas rūpniecībā. Dezinsekciju (kukaiņu apkarošana), dezinfekciju (mikrobu iznīcināšana) un deratizāciju (grauzēju iznīcināšana) veic gan vienreizēji, gan ar līgumiem.

No ants anymore
Mūsi speciālisti atrisinās visu īsākajā laikā!

Problēma ar kaitēkļiem?