Cīņa ar prusakiem

Cīņa ar prusakiem

Efektīva cīņa ar prusakiem Rīgā un Rīgas reģionā, jūsu mājās, birojā un darbā. Kaitēkļu kontroles pakalpojumi no uzņēmuma “RIGADEZ”.

RIGADEZ uzņēmuma kaitēkļu kontroles pakalpojumi ir kvalitātes un tīrības garantija. Ziniet, ka nav iespējams patstāvīgi pilnībā noņemt prusaku, jo viņi lieliski pielāgojas pat savai šķietami nāvējošajai videi. Šis uzdevums prasa īpašu profesionālu iejaukšanos, un to sauc par kaitēkļu apkarošanu telpās Rīgā: birojā, dzīvoklī, mājā, restorānā, rūpniecības uzņēmumā.

Tiklīdz telpā tiek pārkāptas sanitārās normas, nekavējoties jāgaida “viesi”. Tarakānos ir daudz baktēriju, kas ir visbīstamākās cilvēka dzīvībai. Baktēriju piesārņojums izplatās pārtikā. Naktī kukaiņi varēs apmeklēt visus pārtikas produktus, kas vēlāk novedīs pie to inficēšanās un aptraudēs jūsu un tuvinieku veselību.

Prusaks vienmēr zina, kad no jums jābēg, pateicoties feromonu evakuācijas ceļiem. Antenas un feromoni palīdz orientēties tumsā, ķepu struktūra palīdz uzkāpt stāvās virsmās un kukaiņi neticami ātri pārvietoties telpā. Prusaks ir lieliski piemērots izdzīvošanai jebkuros apstākļos un scenārijos.

Patstāvīgi noņemt prusaku ir diezgan grūti. Turklāt veikali piedāvā traku skaitu dažādu prusaku kontroles iespēju, taču vairumā gadījumu tie ir bezjēdzīgi. Tāpēc, lai pilnvērtīgi un kvalitatīvi iznīdētu tos telpās, ir vērts sazināties ar Rīgas Dezinfekcijas dienestu.

Tikai profesionāls karš pret prusakiem var garantēt jums pilnīgu uzvaru. Neefektīvi līdzekļi no jums vienkārši prasīs naudu un enerģiju. Prusakiem ir spēja pielāgoties toksīniem, kas vērsti pret viņiem. Tāpēc lielākā daļa sortimenta tirgū nav efektīva. Tā ir vienkārši naudas izšķiešana. Tikai profesionāls kukaiņu apkarošanas uzņēmums var sniegt efektīvu palīdzību. Īpaša pieeja, pārbaudītas tehnoloģijas, pieredze – tikai tas garantē simtprocentīgu rezultātu un panākumus karā. Mūsu uzņēmums garantē, ka visas pret kukaiņiem lietotās ķīmiskās vielas ir nekaitīgas cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Neriskējiet, lūdziet palīdzību profesionālim, kurš var tikt galā ar visu māju. Apstrādes rezultāts ir simtprocentīgs. Garantija, ka jums nebūs vairāk prusak! Negaidītie “viesi” vairāk netraucēs.

Mūsi speciālisti atrisinās visu īsākajā laikā!

Problēma ar kaitēkļiem?