Mūsu kompānija ir gatava sniegt palīdzību cīņā ar ērcēm.

Mūsu kompānija ir gatava sniegt palīdzību cīņā ar ērcēm.

Ērču iznīdēšana ( akaracīda apstrāde )

Mūsu uzņēmums ir gatavs jums palīdzēt cīņā pret ērcēm. Ja esat privātas zemes īpašnieks un jums ir problēmas ar šiem kukaiņiem, mēs esam gatavi palīdzēt. Turklāt uzņēmuma darbinieki veic akaricīdu apstrādi. Pateicoties tam, var novērst šo kukaiņu parādīšanos.

Lai apstrādātu teritoriju, nevajadzēs daudz laika un spēka, ja ar šo darbu nodarbosies profesionāls. Jums tikai ir jāiedot piekļuve ūdenim, lai tajā varētu atšķaidīt īpašu preparātu. Apstrāde tiks veikta maksimāli operatīvi un efektīvi. Savā darbā izmantojam jaunākās iekārtes, kuras ļauj īsā laikā apstrādāt lielas platības.

Vēlamies vērst uzmanību, ka darba laikā ieteicams nevienam neatrasties teritorijā. Kapēc? Apstrādes laikā, vielas koncentrācija var radīt kaitējumu veselībai.

Protams, visi mūsu lietotie preparāti ir pilnīgi droši un sertificēti atbilstoši starptautiskajiem standartiem, taču labāk ar to neriskēt. Mēs iesakām atstāt teritoriju, lai izvairītos no kaitīgajiem tvaikiem jūsu veselībai.

Turklāt pēc procedūras pabeigšanas nevajadzētu 3-4 stundas staigāt pa zāli un neļaut saviem mājdzīvniekiem tur iet. Zālēm ir jākristalizējas! Pēc noteiktā laika jūs varat staigāt pa savu teritorijui, kurā nebūs ērču.

Mēs savā darbā izmantojam tikai labākās vielas. Akaricīdie preparāti ātri iznīcina ērces un novērš to iekļūšanu šajā vietā pēc kāda laika. Faktiski tas ir uzticams aizsargbarjers, un neviena ērce tam nevar piekļūt cauri.

Visiem preparātiem ir sanitārās drošības sertifikāti, un tie ir pārbaudīti laboratorijās. Nav par ko baidīties.

Uzņemums gatavs piedāvāt:

  • Pilna teritorijas pārbaude, lai atrastu ērču kolonijas.
  • Preparātu izvēle, lai iznīdētu visa veida ērces
  • Maršruta meklēšana caur, kuru ērces var tikt jūsu teritorijā
  • Īpaša aprīkojuma lietošana ( karstās miglas ģenirators ) , tas ļauj efektīvi apstrādāt teritoriju un iznīdēt visas ērces.

Atcerities to, ka ērces ir nāvējošas encefalīta slimības nēsātājas. Šī slimība ir ļoti bīstama cilvēka veselībai ! Ja vēlaties pasargāt savu un tuvinieku veselību – vērsieties pie mums pēc palīdzības !

  • Kapēc izvēlēties tieši mūs ērču iznīdēšanai ?
  • Pieejamas cenas par pakalpojumiem
  • Rezultāta garantija
  • Maksimāli ātra teritorijas apstrāde
  • Paši labākie preparāti un aprīkojums
  • Pieredzējuši speciālisti

Parādijušās ērces ? Zvaniet mums ! Iznīdēsim visus līdz pēdējam !

No ants anymore
Mūsi speciālisti atrisinās visu īsākajā laikā!

Problēma ar kaitēkļiem?