Cīņa ar blaktīm mājās un birojā.

Cīņa ar blaktīm mājās un birojā.

Jūsu dzīvoklī ir blaktis?

Dezinfekcijas dienests “RIGADEZ” sniedz virkni pakalpojumu, tostarp cīņu pret blaktīm Rīgā un Rīgas reģionā jūsu mājās un birojā.

Gultas blaktis ir asinssūcēji kukaiņi, kas var dzīvot jūsu dzīvoklī. Viņi meklē cilvēku ar atklātu ādas laukumu un sūc asinis. Pat to kāpuri ir asinssūcēji. Ja cilvēkus nevar atrast,tad blaktis ir gatavas uzbrukt mājdzīvniekiem, tostarp putniem. Blaktis nekad neļaus cilvēkam pilnībā atpūsties, gulēt, kas vēlāk noved pie ievērojama veiktspējas samazināšanās. Gultas blaktis var izraisīt slimības. Tie ir bīstami kukaiņi, tāpēc Rīgā vairāki dezinfekcijas dienesti piedāvā pakalpojumus, lai tos iznīdētu.

Koduma laikā sāpes nav jūtamas, tikai pēc kāda laika. Pārsvarā tās kož naktī, bet biežvien, ja tās ir jau pavairojušās , sāk uzbrukt arī dienas laikā.

Kādi ir blakšu iznīcināšanas veidi?
Ir divas iespējas: vai nu pats cīnāties ar blaktīm, vai arī ar specializēta dienesta palīdzību. Retos gadījumos jūs varat patstāvīgi atbrīvoties no gultas blaktīm. Tikai jāņem vēra, ka gadu gaitā blaktīm ir izveidojusies imunitāte pret tiem produktiem, kas tiek pārdoti veikalos. Un profesionālie preparāti kukaiņu iznīcināšanai brīvajā tirgū ir aizliegti. Profesionāli līdzekļi iznīcina ne tikai blaktis, bet arī to kāpurus, atšķirībā no dihlorvosa un nezināmām pudelēm.

Cīņu pret blaktīm Rīgā, to dēvē arī par kaitēkļu apkarošanu, ietver īpašu preparātu ar ļoti spēcīgu iedarbību – insekticīdus. Nelietojiet tos pats, jo tas var ievērojami palielināt kukaiņu skaitu. Labāk uzticieties profesionāļiem! Lai veiktu efektīvus pasākumus blakšu apkarošanai Rīgā, nepieciešams meklēt kvalificētu palīdzību, specializētajos kaitēkļu apkarošanas un dezinfekcijas dienestos. Profesionālu blakšu iznīcināšanu var veikt tikai īpašs kaitēkļu apkarošanas dienests.

Kā notiek dzīvokļa apstrāde cīņā ar blaktīm.
Dezinfekcijas pasākumu laikā visas telpas tiek apstrādātas kompleksā ar visām lietām, mēbelēm šajā telpā, jo blaktis slēpjas jebkurās plaisās: dīvānos, gleznās, skapju iekšienē, grāmatās un citos priekšmetos. Dezinsektors apstrādā iespējamās kukaiņu uzkrāšanās vietas: zem grīdlīstes, starp parketu, vietām, kas ir slikti pieejamas tīrīšanai un ventilācijai.

Kādas zāles tiek lietotas, lai apstrādātu dzīvokli no blaktīm.
Kaitēkļu apkarošanas preparātos tiek izmantots piretrīns un peretroīds, kas ļauj paplašināt iespējas blakšu ietekmēšanai. Šīs zāles ir bez smaržas, nekrāso, bet ietekmē šo kukaiņu nervu sistēmu.

Dezinsekcijai tiek izmantoti tikai preparāti ar valsts reģistrāciju un apstiprināti lietošanai. Ja nepieciešami efektīvi kaitēkļu apkarošanas pasākumi, tiek izmantota kompleksa pieeja, kurā gultas blaktis tiek tīrītas visās telpās, t.sk. virtuvē, vannas istabā un tualetē.

Izmaksas dzīkoļa dezinfekcijai no blaktīm
Dzīvokļa dezinfekcijas un dezinfekcijas cena var atšķirties atkarībā no apstākļiem, garantijas perioda, lietotajām zālēm u.t.t. Mūsu uzņēmums piedāvā saprātīgas cenas, kas pilnībā atbilst pakalpojuma kvalitātei. Cenas dzīvokļa dezinfekcijai atrodamas lapā.

No ants anymore
Mūsi speciālisti atrisinās visu īsākajā laikā!

Problēma ar kaitēkļiem?