Profesionāla un kvalitatīva baktēriju iznīcināšana ( pelējums, sēnītes )

Profesionāla un kvalitatīva baktēriju iznīcināšana ( pelējums, sēnītes )

Kaitēkļu kontroles dienests Rīgā un Rīgas reģionā “RIGADEZ” – profesionāla un kvalitatīva parazītu, mikrobu un baktēriju (pelējuma, sēnīšu) iznīcināšana.

Pelējuma baktērijas ir sava veida sēnītes, kas veido zarojošu micēliju, kam nav lielu auga ķermeņu, kas būtu redzami cilvēka acij. Pelējums ir sēnīšu veids, kas aug un plaukst galvenokārt mitros, siltos mājas rajonos. Pelējums var attīstīties uz koka, papīra, apģērba, paklāja, pārtikas un ādas. Tas ne tikai rada nepatīkamu izskatu, bet arī var izraisīt smagas elpošanas ceļu slimības visiem cilvēkiem, kas dzīvo šajā telpā. Saskaņā ar zinātniskajiem pierādījumiem pelējums var būt nopietnu slimību, piemēram, alerģiju un bronhiālās astmas, cēlonis.

Ar sēnīšu parādīšanās cēloņiem var cīnīties. Pietiekami izpildīt nevisai sarežģītus darbības pasākumus:

  • biežāk vēdiniet telpu;
  • sakārtot mēbeles 10 cm attālumā no sienām;
  • gaisa temperatūra mājā ir nedaudz jāpaaugstina;
  • jābloķē piekļuve vietām ar augstu mitruma līmeni;
  • jāpārtrauc organisko materiālu (tapetes, tapetes līme) izmantošana;
  • krāsa, piemēram, dispersija vai lateksa krāsa, jāizmanto ar vislielāko piesardzību. Labāk uzklāt kaļķu krāsu un apmetumu;
  • nepieciešams atrast un novērst siltuma noplūdes cēloņus.

Ja ar tik vienkāršām metodēm nebija iespējams noņemt pelējumui, tad, lai to iznīcinātu, varat izmantot īpaši izstrādātus līdzekļus. Šādi līdzekļi tiek nosacīti sadalīti divos veidos: vielas, kas cīnās ar biokoroziju, tas ar dzīviem organismiem (tos galvenokārt izmanto būvniecībā) nopietni bojā visus būvmateriālus un preparāti, kas cīnās ar tā saucamo mājas pelējumu.

Pēdējos Veselības ministrija ir apstiprinājusi mājas lietošanai, pirms ienākšanas tirgū tie tiek pārbaudīt uz kairinātājiem, alergēniem, toksicitāti, un vai tie negatīvi ietekmē cilvēka veselību, gļotādu, ādu. Un, protams, pārbauda šī produkta efektivitāti pret pelējumu. Katram produktam ir sava koncentrācija, iedarbības metode un laiks.

Poliheksametilguanidīns ir nesen izstrādāts dezinfekcijas biopolimērs. Šī viela spēj saglabāt aizsargājošās īpašības ilgu laiku, dažreiz pat līdz diviem gadiem. Šādiem produktiem, kas paredzēti biokorozijas iznīcināšanai, obligāti jābūt higiēnas sertifikātam, kas apstiprina to lietošanas drošību.

Profesionāla pelējuma noņemšana no mūsu speciālistu puses ir garantēta pelējuma noņemšana no dažādu telpu sienām (vannām, virtuvēm, telpām), pateicoties kvalitatīvu produktu izmantošanai.

No ants anymore
Mūsi speciālisti atrisinās visu īsākajā laikā!

Problēma ar kaitēkļiem?